Strona główna
Przeprowadzki Przeprowadzki Strona główna

Przeprowadzki

Nasza firma oferuje przeprowadzki dla firm oraz osób prywatnych. W swojej ofercie posiadamy samochody dostosowane do zróżnicowanych potrzeb a także wykwalifikowaną grupę pracowników. Organizujemy przeprowadzki na terenie całego kraju oraz za granicą. Na indywidualne zamówienia klientów dostarczamy niezbędne materiały w postaci kartonów, taśm, folii itp. Delikatne urządzenia tj. telewizory ogólny sprzęt agd, rtv jak i również wszelkiego rodzaju elementy szklane lub obrazy są doskonale zabezpieczane i dbamy o nie ze szczególną ostrożnością.

Dużą zaletą wyboru naszej firmy jest możliwość magazynowania danego towaru, mebli jak i rzeczy osobistych na czas nieokreślony.

Pogotowie transportowe

Różne są koleje losu i musimy się z tym liczyć. Nie każdy jest doskonały a wiec w momencie, gdy Państwa zawiedzie lub rozczaruje swoją nieobecnością inna firma zawsze mogą się państwo zgłosić do nas. W miarę możliwości przyjedziemy nie zależnie od pory dnia i nocy. Jesteśmy w pogotowiu 24godz\dobę. Działamy na terenie całego kraju.

Mogą Państwo na nas liczyć, dlatego współpraca z nami to czysta przyjemność.

Samochody

       O FIRMIE   PRZEPROWADZKI   TRANSPORT   SAMOCHODY   POGOTOWIE   KONTAKT

  Coal Web Design: agencja interakywna